Весна і жінка. Жінка і весна. Саме ці слова звучали протягом всього
святкового концерту, який відбувся 6 березня 2020 року у Стокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, приурочений Міжнародному жіночому дню. Яскраві номери підготували здобувачі освіти 5-9 класів зі своїми класними керівниками. Лилися слова привітань для мам та бабусь та й взагалі для всіх жінок, які завітали на свято. Гарний настрій та посмішки не залишали всіх – і учасників концерту і гостей. Учні 5 класу виступили у ролі вчених, які презентували всім жіночий автомобіль мрії. Учні 6 класу здивували прекрасним танцем польових ромашок та показали, як жінка може помститися чоловікові у свято 8 березня. Учениці 8 класу показали номер «У дієтолога», а 9 клас нагадали всім, що є жінки з такими професіями, які змушені працювати навіть у святкові дні, але все одно, роботу свою вони виконують професійно та якісно. Загалом, свято подарувало всім позитивні
емоції та гарний наст ... Читати далі »
Переглядів: 61 | Додав: mag_8_7 | Дата: 07.03.2020 | Коментарі (0)

    Святкування 8 березня у Стокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів- завжди
дзвінкий сміх, щирі усмішки та трішки сліз радості в матусиних очах.
Готуватися до свята в школі починають заздалегідь. Дітки вчать пісні, вірші- привітання, готують вистави та роблять  весняні листівки своїми руками , щоб  привітати матусь і бабусь зі святом 8 березня . Та жодне свято в нашій школі не проходить без святкових ранків.
Класні керівники 1-4 класів організували й провели з дітками цікаві ранки до свята 8 березня. Зранку у закладі освіти відчувалася радісна й весняна  атмосфера. Учні дивували дорослих своїми перевтіленнями, а саме - дзвінкими й радісними голосочками, майстерністю в танцях, декламуванням віршів, та неперевершеним дитячим артистизмом. На святах звучали лагідні пісні про маму, бабусю, дівчаток, слова вдячності і любові – які розчулювали присутніх до сліз. У заході брали участь не тільки діти, ... Читати далі »
Переглядів: 44 | Додав: mag_8_7 | Дата: 07.03.2020 | Коментарі (0)