Виховна робота 2017-2018 н.р.

І   семестр 2017-2018 навчального року був насиченим на проведення виховних загальношкільних заходів, тематичних та предметних тижнів. Р  озпочався навчальний рік вже традиційним Олімпійським уроком та Олімпійським тижнем, з метою виховання учнів на гуманних цінностях          олімпійського руху, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та  с  портом. Протягом тижня в Стокопанівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів були організовані та проведені спортивні заходи для учнів молодшої, середньої та старшої школи, а саме: «Олімпійські уроки», конкурс малюнків «Спорт – посол миру».

1 4 жовтня 2017 року ми відзначали День Захисника України, який співпадає з Днем Покрови Пресвятої Богородиці. До свята класні керівники          1-4  класів підготували спортивне свято «Ми – веселі козачата. Ми – нащадки козаків». Для учнів 6-11-х класів були проведені  Уроки мужності «За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ!», присвячені Дню Захисника України.

З  відзначенням  73-річниці вигнання нацистів з України були організовані та проведені: виховні години  «І пам'ять навіки збережем»; тематичні к  нижкові виставки, присвячені подіям Другої світової війни «Забуттю не підлягає»; організовано перегляд та обговорення художніх фільмів, я кі  відображають події Другої світової війни; загонами волонтерів проведено трудові десанти з надання шефської допомоги ветеранам війни,         учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, учасникам антитерористичної          операції; впорядковано пам’ятники, братські могили, облаштовано пам’ятні місця, пов’язані з героїчними подіями, проведен тематичні в     иставки тематичної літератури, копій фото та архівних документів, що ілюструють становлення та розвиток української держави.              

З    З метою відзначення Дня української писемності та мови вчителями української мови та літератури в школі були проведені відкриті уроки      та  конкурси.   

   Урочиста лінійка до Дня Гідності та Свободи, нагадала всім присутнім про події, що відбувалися на майдані у листопаді 2013-лютому 2014-х        років. Учнівська молодь вшанувала хвилиною мовчання пам'ять загиблих студентів. А також були проведені Уроки мужності «Тернистий             шлях до свободи» та тематична виставка «Слава Героям! Слава українським звитяжцям – героям АТО!»


 

    Цього ж місяця учні школи вшанувала хвилиною мовчання пам'ять загиблих, жертв Голодомору в Україні у 32-33-х роках минулого століття.       Були проведені єдині уроки мужності «Ні труни, ні хрестів і ні тризни...» для учнів 1-4 кл., а також для учнів 6-11 кл., тематична виставка       «    Україна пам’ятає! Світ визнає!».


До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом були проведені виховні профілактичні бесіди на тему «Скажи «ні» шкідливим звичкам»; оновлено стенд  наркопосту з метою профілактики  наркоманії, ВІЛ/СНІДу; класними керівниками 1-11 кл. була організована та проведена просвітницька робота щодо питань державної політики у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та протидії поширенню наркоманії в дитячому та молодіжному середовищі.

 

    До Дня Збройних Сил України були організовані уроки мужності, виховні години « Як я розумію особисту відповідальність за захист             Батьківщини».

    З 04 по 08 грудня 2017 року був проведений Всеукраїнський тиждень права, протягом якого організовано та проведено єдиний урок на тему         «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини; оформлено тематичну книжкову виставку   «10 грудня – Міжнародний день прав людини».

    Грудень – місяць добра та милосердя. Саме тому в день Святого Миколая учні школи, які входять до шкільного дитячого об’єднання «Сузір’я» відвідали учнів 1-4 класів та вихованців ДНЗ «Ягідка» з театралізованим виступом «Миколай мандрує світом». Учням та вихованцям ДНЗ «Ягідка» були вручені солодкі подарунки.

З  метою протидії торгівлі людьми заступником директора з виховної роботи Дороховською М. Ф. була проведена виховна бесіда з елементами тренінгу «Протидія торгівлі людьми» для учнів 6-11 кл.


27 грудня 2017 року до нашої школи завітали аматори районного будинку культури, які подарували  справжнє свято нашим дітям.

 

   Результатом організації діяльності виховної системи школи є особисте зростання як кожного учня так і педагогів школи.                             Хочеться ві  дзначити особливі особисті та колективні досягнення учнів школи в І семестрі 2017-2018 навчального року:

 • Грамотою районного конкурсу шкільних хореографічних колективів

« Зимова казка » за ІІІ місце у змішаній віковій категорії було нагороджено колектив Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів «Грація» за «Український танок».

 • Учні Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів брали участь у районних спортивних змаганнях до Дня Збройних Сил України та посіли І місце в номінації «Комплексна силова вправа».
УРОК МУЖНОСТІ ДО ДНЯ ПАМЯТІ
ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ ТА ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ
"Ні труни, ні хрестів і ні тризни..".
У соціальних мережах розпочалася акція #S.O.S.-майбутнє, аби врятувати українську культуру. Люди роблять світлини на тлі об'єктів, доля яких плачевна. Це знищені або напівзруйновані історичні пам'ятки, сільські клуби та бібліотеки, зруйновані спортивні комплекси, які стали жертвами недбальства влади.
 Учні нашої школи на чолі з учителем математики та інформатики,
Петрушко Анною Григорівною, теж прийняли участь в цій акції!

   
  

Єдина виховна година (для учнів 8-11 класів)«Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!»
(учитель української мови і літератури Ющенк А.В.)

     
Шевченківські читання (для учнів 1-11 класів) «Провісник майбутнього, борець за правду і щастя людини» (бібліотекар Петрушко Г.В.)
         Майбутнє – це не те,

до чого ми рухаємось, а те,                                       

що ми створюємо спочатку

розумом і волею, а потім діями

         Стокопанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виступає осередком відродження нації, виховання в молоді почуття патріотизму та національної свідомості і гідності, загальнолюдських цінностей, працює над зміцненням інтелектуального та культурного потенціалу нової України, виховує громадянина – патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю.

         Навчальний заклад ставить перед собою такі завдання:

 • визначення стратегічних напрямків діяльності з національно-патріотичного виховання у системі освіти школи;
 • впровадження передових інноваційних освітньо-виховних технологій у сучасну систему національно-патріотичного  виховання;
 • активізація співпраці з ветеранськими, молодіжними, військово-спортивними та іншими громадськими організаціями;
 • налагодження взаємозв’язку та взаємодії між суб’єктами національно-патріотичного виховання

Стокопанівська загальноосвітня школа – переможець:

 • ІІ етапу Міжнародного конкурсу  знавців української мови імені   П. Яцика – ІІ, ІІІ місця;
 • ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені     Т. Г. Шевченка – ІІ місце;
 • Обласного огляду-конкурсу «Таврійський барвограй» - І місце;
 • Золоті призери міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок»;
 • ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури, хімії, екології, німецької мови

Є активним учасником:

 • Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»;
 • Всеукраїнської історико-географічної   експедиції учнівської молоді «Історія міст і сіл України»;
 • Всеукраїнського українознавчого конкурсу «Соняшник»;
 • Районного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»;
 • Міжнародного конкурсу з інформатики та інформаційних технологій «Бобер»;
 • Проекту Всесвітньої програми «Добрик крокує планетою Піввіку»;
 • Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії ІІІ»;
 • Всеукраїнської акції «Лист пораненому»;
 • Всеукраїнської акції «Мій Шевченко».

     

19.03.15 р. Диспут «Патріотизм – мода чи самосвідомість нації?»

11.03.15 р. «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь віки»

05.03.15 р. Конкурс дитячого малюнку «Україна – рідна країна»

20.02.15 р. Зустріч з учасником АТО Ступаченко М.О.

13.02.15 р. «Афганістан болить в моїй душі…» (засідання клубу «Пам'ять»)

05.12.14 р. Привітання військовослужбовців в День Збройних Сил України

05.12.14 р. Конкурс військово-патріотичної пісні

21.11.14 р. Благодійний ярмарок

09.11.14 р. «Українська мова барвінкова» (урок з народознавства)

08.11.14 р. Конкурс майстрів художнього читання «Наша земля - Україна»

Акція «Лист пораненому» 

15.10.14 р. «Незабутні сторінки народного героїзму» (зустріч з військовослужбовцями)

14.10.14 р. Козацькі розваги

 

14 лютого  відбулося засідання шкільного клубу « Пам'ять » під гаслом « Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістан », на яке були запрошені воїни афганці Генічеського району.

 

20 лютого в школі відбувся флешмоб витинанок « Ангели небесної сотні », де учні вшанували пам'ять героїв символічними « янголятами »

 

Учнів школи  взяли участь у тематичному заході « Герої не вмирають» приуроченому

 « Небесній сотні »

 

21 лютого в Міжнародний день рідної мови, серед учнів 8-10 класів відбувся конкурс знавців рідної мови « Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть!»

 

В день народження Т.Г. Шевченко в школі був організований  конкурс  читців «Вінок шани  Кобзареві»

 

У Шевченківські дні юні художники школи  запросили всіх бажаючих відвідати  картину галерею « Шевченко – художник і поет » , яку створили власноруч.

 

« А над світом українська вишиванка цвіте », такий чудовий  тематичний  виховний захід подарували всім жінкам села ,юні красуні школи в день 8 березня.

 

В день 72 – річниці визволення Генічеського району від фашистських загарбників у Другій Світовій війни в шкільній бібліотеці відбувася віртуальний екскурс « Сторінками Другої Світової війни »