ВІТАЄМО!!!
     29 листопада 2019 року на базі Палацу творчості відбувся районний етап обласного конкурсу хореографічного мистецтва «Зимова казка». Дівчата- вихованки хореографічного гуртка «Грація» порадували своїми успіхами – вони зайняли ІІ місце у номінації «Сучасний танок»! вітаємо Слишик Олександру, Яковенко Карину, Солоп Альону та Бакляк Євгенію та їх керівника Яковенко Галину Євгенівну та бажаємо подальших успіхів!

   
 В нашій школі активні не тільки учні, а й вчителі. Бажання розвивати логічне мислення та мислити не шаблонно і не стандартно привело нас до участі у Всеукраїнському конкурсі "Логік". Наша команда змагалась чесно і з натхненням.
                              
Вітаємо з перемогою!

      12 березня 2019 року на базі Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва відбувся І (відбірковий) етап V обласного  фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви». У конкурсі взяли участь учні багатьох шкіл району. Вони змагалися у таких номінаціях, як читці, автори віршів за мотивами творчості поетеси, художники. Учениця нашої школи Бакляк Євгенія виступила перед членами журі та аудиторією з авторським віршем «Крила Ліни Костенко» (за мотивами поезії Ліни Костенко «Крила») і здобула перемогу у номінації «Автори-виконавці». Вітаємо Євгенію та її наставника Ющенко Аллу Володимирівну, і бажаємо успіхів у обласному етапі конкурсу, який відбудеться у місті Херсон 19 березня!

    Вітаємо переможця обласного конкурсу «Мандрівка сторінками надзвичайних пригод» з нагоди відзначення 190 річчя з дня народження французького письменника Жуля Верн

З 05 листопада по 15 грудня 2018 року було проведено обласний конкурс «Мандрівка сторінками надзвичайних пригод» з нагоди відзначення 190- річчя з дня народження французького письменника Жуля Верна.

Вітаємо Шкапяк Вікторію, ученицю 7 класу Стокопанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Генічеської районної ради Херсонської області, яка зайняла третє місце в номінації, «Есе» з теми «Погляд минулого у сьогодення. Пророчі слова Ж.Верна».

Журі відмітило креативність та оригінальність стилю написання роботи, а також наявність власної аргументованої точки зору, грамотності та якість її оформлення.

Бажаємо подальших успіхів та яскравих перемог Шкапяк Вікторії та її наставнику Дороховській Марині Федорівні !

       
Вітаємо
Масюліс Лоліту- переможця  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології

 

25 листопада 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, історії та інформаційних технологій.

Вітаємо Масюліс Лоліту, ученицю 8 класу (вчитель – Слишик О.М.) яка посіла ІІ місце у  ІІ (районного) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

 

 

 

 Вітаємо учнів нашої школи, які стали переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури з трудового навчання: обслуговуюча праця

 

2 грудня 2017 року на базі навчально-виховного комплексу «Генічеська школа I-III ступенів № 3 - дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури та трудового навчання.

Вітаємо Драмарецьку Дар’ю ученицю 11 класу (вчитель – Конопелько С.В.), яка посіла ІІІ місце з української мови та літератури та Масюліс Лоліту, ученицю 8 класу (вчитель – Поплетєєва Л.О.) з трудового навчання: обслуговуюча праця у ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 НЕЗВИЧАЙНИЙ ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

пройшов 28 травня  у Стокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Незвичайний тому, що за 92-річну  історію існування закладу у 2016 році всього 2 випускники одержали документ про здобуття середньої освіти. І тому, що навчалися учні один  за індивідуальною, а другий -   екстернатною формою.

    Хвилювалося село – чи буде традиційний ний випускний бал, непокоїлися рідні– у якому форматі він проходитиме, навіть погода не могла визначитись: приголубити сонечком чи охолодити травневим дощем. Проте  пролунали чарівні звуки прощального вальсу, і на шкільному подвір'ї, де зібралося сила-силенна стокопанців і гостей, розпочався останній випускний вечір -  прощання зі школою Яхно Тетяни. Організатор свята Слишик Оксана Миколаївна гостинно запрошувала до слова сільського голову Дядюшеву З.А., депутата районної ради Тарасюка В.О., директора школи Конопелько С.В.,  учителів, батьків, друзів, вихованців дитячого садочка «Ягідка» з їхньою вихователькою Шпаковою Н.Т. та мамами. З теплом і любов'ю,  гордістю і тривогою в голосі вітали свою випускницю. Звучали щирі побажання, слова-настанови для тієї, хто протягом 11 років був відмінником навчання, переможцем Всеукраїнських, обласних, районних конкурсів, олімпіад, змагань, справжнім палким патріотом свого села і рідної школи. Бо коли постав вибір: навчатися у повному 11 класі іншого навчального закладу чи одній – у своєму, вона обрала другий варіант. І не тому, що злякалася, ні! А для того, щоб довести в першу чергу собі і всім оточуючим: якість освіти не залежить від кількості дітей у школі, індивідуальної чи екстернатної форми навчання. І розвіяти модний на сьогоднішній день міф про те, що маленька сільська школа неспроможна у повному обсязі надати освітні послуги, як того вимагає держава. Високий рівень Тетяна підтвердила на ЗНО-ДПА: українська мова - 10, історія України – 10.  Вона твердо налаштована досягти поставленої мети, з любов'ю пронести через усе життя тепло батьківської хати, рідної школи, улюбленого села.

Тож у добру путь, наше маленьке-доросле пташеня! Хай здійсняться усі твої мрії! Хай процвітає і розвивається наше рідне село! Хай завжди лунає веселий дзвінкоголосий сміх малюків і живе школа!

 

випуск 2013/14 навчальний рік