УЦОЯО запустив мобільний додаток "Моє ЗНО"

Учасники зовнішнього оцінювання зможуть користуватись інформаційним мобільним додатком

УЦОЯО запустив мобільний додаток "Моє ЗНО"

Український центр оцінювання якості освіти та компанія Infopulse у рамках соціального проекту запустили мобільний додаток для учасників зовнішнього тестування «Моє ЗНО».

Мобільний додаток дозволить учасникам ЗНО отримувати інформацію про проведення зовнішнього оцінювання на власний мобільний пристрій.

Основними функціями додатку стане інформування про місце та час проведення тестувань з обраних предметів, нагадування про наближення дати тестування, повідомлення про новини та зміни в проведенні ЗНО тощо.


    //-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//-//

 
Сьогодні завершується реєстрація на ЗНО

Документи, надіслані після 17 березня, не будуть опрацьовуватись центрами оцінювання

Сьогодні завершується реєстрація на ЗНО

17 березня є останнім днем, коли майбутні учасники ЗНО мають можливість відправити реєстраційні документи для участі у тестуванні.

В Українському центрі оцінювання якості освіти наголошують, що дата подання документів визначатиметься за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Увага! Документи, надіслані після 17 березня, не будуть опрацьовуватись регіональними центрами оцінювання якості освіти.

В Українському центрі оцінювання якості освіти прогнозують, що цього року участь у зовнішньому незалежному оцінюванні візьмуть до 260 тисяч осіб.

Майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які подали реєстраційні документи для участі у тестуванні, мають можливість перевірити стан їх опрацювання.
        //-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//-//-/-//-//-//-//-//-//-//

 
Все о регистрации на ЗНО 2017 года

Для прохождения внешнего оценивания в 2017 году
необходимо зарегистрироваться в одном из региональных центров оценивания

Все о регистрации на ЗНО 2017 года

Регистрация лиц для участия во внешнем независимом оценивании 2017 года продлится с 06 февраля до 17 марта. Обратите внимание, что процедуры регистрации выпускников общеобразовательных учебных заведений текущего года и выпускников прошлых лет, учащихся (слушателей, студентов) профессионально-технических и высших учебных заведений имеют определенные отличия.