З 2 по 6 квітня 2018 у Стокопанівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області проходив Тиждень відпрацювання практичних дій у разі виникнення небезпечних ситуацій, що становлять загрозу життю і здоровю учасникам освітнього процесу.

Мета проведення заходів – розвиток основних навичок безпечної поведінки здобувачів освіти у школі і вдома, навчити діяти у разі пожежі, стихійних лих, вибухонебезпечних знахідок, дорожньо-транспортної пригоди, при користуванні соціальними мережами, у разі побутового травмування.

Важливо, щоб учасники освітнього процесу знали не тільки, як попередити ситуації, які несуть небезпеку, а й уміли діяти в таких умовах, щоб уникнути нещасних випадків, зберегти своє здоров’я і життя.

Протягом тижня учні школи брали участь у інсценізованій пожежі. І вчителі, й учні зуміли показати злагоджену роботу під час інсценізованої ситуації.

Також у цей період для учнів були розроблені пам’ятки «Мінна безпека: ці правила має знати кожен!» та проведено заняття «Мінна безпека», у ході якого учні дізналися про правила поводження з вибухонебезпечними предметами та надано інформацію про куди звертатися в разі виявлення підозрілих предметів.

З метою привернути увагу дітей  до ризиків на які вони можуть натрапити в Інтернеті та як захистити себе від цих ризиків серед школярів було проведено анонімне анкетування для визначення рівня інформованості учнів про безпечний Інтернет, а також проведено тренінг «Правила безпечного Інтернету». 

виховний захід
"Я здоров'я бережу сам собі допоможу​​​​​​​!"

створення стіннівок
"Ми за здоровий спосіб життя"


07 березня класними керівниками для батьків  та  учнів Стокопанівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено  інформаційно-просвітницькі заходи на тему: «Ігроманія. Смертельні ігри у соцільних мережах» та позачергові батьківські збори, мета яких -  визначити та проаналізувати основні проблеми комп'ютерної та інтернет - залежності у молодіжному середовищі, надати інформацію про вплив комп'ютерних ігор на організм дитини;  на прикладах з життя, показати, які наслідки можуть мати звичайні пустощі. По завершенню занять учні та батьки отримали тематичні буклети.