ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ
 ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ
ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ
Захід "Увага! Діти на дорозі"

КОНКУРС МАЛЮНКІВ
ТИЖДЕНЬ БЖД


ДЕНЬ ПОХИЛОГО ВІКУ

 

Книга – це найбільше відкриття людства.Щоб чогось добитися в житті, потрібно бути грамотною, професійно підготовленою, духовно багатою людиною, і в цьому допомагає армія бібліотекарів, що служать у храмах науки.

З метою прищеплення учням любові до книжки, дбайливого ставлення до неї, виховання потреби в читанні у Стокопанівській ЗОШ відбувся Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

У цьому році Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги має на меті не тільки залучити учнів до невичерпних джерел знань, а й перетворити бібліотеку в справжній храм Книги, в якому кожний читач відчуває себе бажаним гостем. Це була захоплююча мандрівка школярів у світ літератури разом із шкільним бібліотекарем та вчителями.

В початкових класах пройшов конкурс на кращу закладку для книги.Гра-змагання «Світ чарівних казок» зацікавила учнів 1-3 класів.Ученицями 5 класу Сало Кароліною,Яковенко Кариною та Шкапяк Вікторією для дітей 1 класу проведено майстер-клас з виготовлкння закладки-орігамі. В бібліотеці пройшла виставка книг-ювілярів 2017 року. Учні 5і 6  класу дивились презентацію «Культура Японії». Протягом тижня проводилась акція «Живи, книго!», яка об’єднала небайдужих.

Крім заходів, розрахованих на інформатизацію та популяризацію, шкільна бібліотека співпрацювала з центром учнівського самоврядування та організувала перевірку стану підручників учнів школи.

Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові виставки, цікаві надходження.

Петрушко Г.В.. – бібліотекар школи

«Птахи нам на крилах весну принесли»

     Напевно немає такої людини, котра б не захоплювалася приємними мелодійними голосами – пташиним співом. Тьохкання соловейка, щебет сойки, скрекотання сороки, цвірінькання горобців, чи, навіть, ритмічні постукування дятла, – усе це царство птахів.

      Надворі другий місяць весни – теплий квітень, а, отже, час прильоту до нас пташок із теплих країв. Саме 1 квітня міжнародний соціум і учні Стокопанівської ЗОШ відзначали День зустрічі птахів.

Напередодні  свята вихованці еколого- натуралістичного гуртка «Юні охоронці природи» розіслали по школі запрошення узяти участь у проведенні   Дня зустрічі птахів: змайструвати і розвісити на деревах  шкільного парку пташині будиночки, влаштувати безпланті їдальні для милих гостей, провести свято .      День зустрічі птахів розпочався у кабінеті біології де  зібралися учні школи. Ведучі еколого – народознавчого свята «Птахи нам на крилах весну принесли» – вихованці гуртка « Юні охоронці природи » закликали пам’ятати про охорону птахів не тільки в цей день, а завжди; познайомили з народним календарем про птахів, провели захоплюючу гру «Перепілочка », організували розвішування штучних гніздівель.